Бардак

В Одесі продовжуються відключення світла

На 22 лютого компанія «Укренерго» не надала обмежень споживання електроенергії. Втім, через мережеві обмеження в Одесі та Одеському районі діятимуть графіки стабілізаційних відключень. Про це повідомили у ДТЕК-Одеські електромережі.

В самій Одесі та околицях діють відключення за графіками. Це спричинено локальними мережевими обмеженнями, які не дозволяють подати на місто всю необхідну потужність, а також вчорашньою аварією на одній з ліній електропередач в Одесі.

Там зазначили, що відсутність обмежень дозволяє не відключати світло у Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Водночас внаслідок пошкодження мереж «Укренерго» в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком.

Напередодні в «Укренерго» заявляли, що не прогнозують дефіциту електроенергії найближчими днями, якщо не станеться нових ракетних обстрілів з боку росії.

Однак у деяких регіонах стан мереж не дозволяє на 100% забезпечити живлення тих чи інших міст. У компанії зазначали, що обсяги виробництва електроенергії зростають і через сприятливі погодні умови.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине возобновили выдачу биометрических паспортов

Observan

Наймогутніший авіаносець у світі прийшов до Європи під українським прапором (ВІДЕО)

Observan

З контракту на 100 пасажирських вагонів «Укрзалізниця» вже отримала 85

Observan