Бардак

В Одесі відкрилася фотовиставка Бориса Бухмана «Шляхами до перемоги» (ФОТО, ВІДЕО)

Шлях створення світлин, які можна побачити відсьогодні і до 13 березня в арт-галереї в Літньому театрі міськсаду — цілий рік і весь південь України, від Одеси до фронтового Херсону. На фото можна побачити всю війну протягом року — від евакуації біженців з Одеси до знищеної російської техніки під Херсоном, а також доторкнутися до справжніх фрагментів війни — уламків та гільз.

Як відкривалася виставка, що сказав сам автор — Борис Бухман, як оцінив світлини один з метрів одеської фотографії Олег Куцький та побачити начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, мера Одеси Генадія Труханова та голову Одеської облради Григорія Діденка можна у нашому відео.

Сам автор відзначив, що, він як фотограф може саме таким чином, своїми кадрами, наблизити перемогу, зробити шлях України до перемоги коротшим.

"Ці фотографії зроблені мною з 24-го по 24-те. Ми всі пам’ятаємо, як ми лягли спати 24 лютого і як цей лютий уже рік у нас триває. Я з перших днів повномасштабної війни шукав, як допомогти своїй країні. Воювати мене вже не беруть, я буду для військових вже обузою, але я фотограф. Це те, що я можу робити. Фотографувати та показувати спокійній Європі, що таке війна. Ви всі пам’ятаєте фразу, яку на початку війни у нас говорили росіянам: "Візьміть у кишеню насіння". І ось ми бачимо на одній із фотографій, що росіяни взяли, і вони проросли. Тут відображено розбиту російську техніку та пророслий соняшник, росіяни будуть добривом у нашій землі», — розповів Борис Бухман.

Трохи згодом фотовиставка Бориса Бухмана буде представлена і в містах-побратимах Одеси — у Венеції, Генуї, Марселі, Регенсбурзі, Йокогамі та багатьох інших.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Україні презентували реєстр пошкодженого та знищеного майна

Observan

Сбежала из дома: в Одессе разыскивают 17-летнюю девушку

Observan

В Кубейской громаде создают свои школу искусств и спортклуб

Observan