Бардак

В Одесі викрили злочинну організацію з відомих бізнесменів

6 грудня 2022 року НАБУ та САП повідомили про підозру трьом учасникам злочинної організації в Одесі, викритим і затриманим напередодні. Йдеться про:

— відомого одеського бізнесмена-співорганізатора злочинної організації — ч. 1. ст. 255, ч. 3 ст. 369 КК України;
— народного депутата України IV скликання-співорганізатора злочинної організації — ч. 1. ст. 255, ч. 3 ст. 369 КК України;
— довірену особу-співучасника злочинної організації — ч. 2. ст. 255, ч. 3 ст. 369 КК України.

Слідство встановило, що восени 2021 року після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації (далі – ЗО), що спеціалізувалася на корупційних схемах незаконного вибуття майна з комунальної власності Одеси, на її місті з’явилася нова. Ця ЗО взяла під контроль практично всі питання економічного життя міста, серед яких взаємодія з забудовниками, закупівлі коштом місцевого бюджету, діяльність комунальних підприємств, інші аспекти взаємодії з бізнесом. Задля безперебійності реалізації поставлених цілей організатори ЗО налагодили процес системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради, про що свідчать докази, здобуті НАБУ і САП під час розслідування.

Слідство встановлює інших учасників ЗО та свідчення їхньої корупційної діяльності.

Розслідування цих фактів детективи НАБУ розпочали за власними напрацюваннями. Це – друга ЗО в Одесі, викрита НАБУ і САП. Перша, яку слідство викрило в жовтні 2021 року, припинила свою діяльність. Розслідування її діяльності перебуває на завершальній стадії.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мова йде про затриманих 5 грудня відомих бізнесменів одеського походження Кауфмана і Грановського. Після цього також пройшли обшуки та інші слідчі дії у ряді департаментів та посадових осіб Одеської міської ради та Одеської обласної військової адміністрації.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Втрати військ РФ перевищили 52 тисячі осіб

Observan

В Белгороде-Днестровском вспоминали погибших полицейских

Observan

В Ізмаїльській міській лікарні змінилась вартість медичних послуг

Observan