Бардак

В Одесі затримали двох російських агітаторів

Місцеві чоловіки з Одеси віком 34-х та 50-ти років публічно у місцях масового скупчення людей закликали підтримати владу та збройні сили російської федерації.

Правопорушники проводили антиукраїнську пропаганду в крамницях на території Малиновського і Київського районів міста. Правоохоронці встановили, що один з чоловіків захоплювався «кремлівським режимом», називав війну в Україні визвольною спецоперацією та закликав визнати нашу державу й рф одним цілим. А от інший возвеличував «вождя» країни-агресора та одного з радянських диктаторів, переконуючи, що лише вони здатні «навести порядок».

Дізнавачі територіальних підрозділів поліції задокументували протиправні дії фігурантів та за наявності достатніх доказів, зібраних правоохоронцями, повідомили їм про підозру у колабораційній діяльності, що передбачено ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Слідство у справах триває.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кто может подарить тепло души детям в Белгороде-Днестровском

Observan

На День Независимости одесситов приглашают в гости на военные корабли

Observan

Воєнні дії 15 листопада

Observan