Бардак

В Одеській області найбільші проблеми з мобільним зв’язком

В Одеській області зараз найскладніша ситуація з доступом до мобільного зв’язку та мобільного інтернету. Загалом 57,8% абонентів в області мають проблеми зі зв’язком.

Найтиповіша ситуація — це зменшення швидкості мобільного інтернету або його повне вимкнення при масштабних відключеннях електроенергії. Базові станції мобільних операторів або відключаються зовсім, або переходять в режим надання послуг лише у вигляді телефонних дзвінків для зменшення навантаження на обладнання. Деякі мобільні оператори, наприклад "Інтертелеком", взагалі відключають послугу мобільного інтернету навіть під час повітряної тривоги.

Як пояснив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрій Щіголь. Краще, за його словами, ситуація в Запорізькій області, де проблеми з доступом до мобільного зв’язку у 46,3% абонентів, далі у списку «проблемних» — Донецький та Луганський регіони.

Насамперед це пов’язано з проблемами електропостачання хоча мобільні оператори намагаються вирішити проблему, зокрема, за рахунок резервних джерел живлення. Загалом, за його словами, на сьогоднішній день в Україні працює 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів.
 

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Конфликт в Санжейке: выстрелившего в ногу Урбанскому посадили в СИЗО

Observan

Одесчина: первый день нового года не обошелся без трагедий – пожары унесли две жизни

Observan

В Измаиле вдвое снизили размер туристического сбора для иностранцев

Observan