Бардак

В Одеській області продовжуються аварійні відключення електроенергії

За інформацією Одеської обласної військової адміністрації та компанії "ДТЕК Одеські електромережі", сьогодні, 19 грудня, в Одесі та області тривають аварійні та екстренні вимкнення електроенергії.

При цьому, за словами голови правління НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицького, сьогодні може бути значний дефіцит електроенергії в масштабах всієї України через низьку температуру.

Компанія "ДТЕК Одеські електромережі" вже з першого дня поточного тижня, тобто з 19 грудня, запроваджує новий графік стабілізаційних відключень з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після останніх масованих обстрілів

Оновлений графік дозволить споживачам в Одеській області орієнтуватися, коли в їхніх будинках стабільно буде електроенергія і коли її точно буде відключено. Графік буде опубліковано на офіційних ресурсах компанії

Оновлений графік складатиметься з 3 категорій:
 
— білий колір: Світло є. Періоди, коли гарантується наявність світла.
— темно-сірий колір: Періоди, коли відключення буде відбуватись гарантовано для того, аби збалансувати енергосистему.
— світло-сірий колір: Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская область: рецидивист пытался изнасиловать ребенка

Observan

В Белгороде-Днестровском сохранили финансирование внешкольных учреждений в полном объёме

Observan

ОПОРУ настораживает обилие «техников» в 133 округе

Observan