Бардак

В Одеській області відправили за грати інформатора росіян

За матеріалами Служби безпеки України засуджено ворожого інформатора, викритого наприкінці березня цього року у ході контрдиверсійних заходів на Одещині. Наступні 5 років ворожий поплічник проведене за гратами. 

У ході слідства встановлено, що чоловік особисто відзняв фото та відео руху колон української військової техніки, а потім розіслав медіафайли своїм знайомим та родичам, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та в росії. 

Контррозвідники СБУ встановили місцезнаходження ворожого поплічника і припинили його незаконну діяльність. Під час обшуку за адресою проживання фігуранта виявили мобільний телефон, який він використовував для фіксації переміщення українських військ і подальшого поширення відзнятого відео. 

Під час досудового розслідування слідчими СБУ провину фігуранта повністю доведено. На підставі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки, суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану). Йому призначено покарання у вигляді пʼяти років позбавлення волі. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Контроль цен в Измаиле: на какие продукты завышают стоимость

Observan

Измаил: здание бывшей библиотеки может стать социальным жильем

Observan

Комиссия по подготовке пляжей Одессы к курортному сезону-2019 продолжает свою работу

Observan