Бардак

В Одеській області всі школи переходять в онлайн

Згідно з розпорядженням № 631/А-2022 Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, з 11 жовтня 2022 року, до окремого розпорядження, на усій території Одеської області, дано доручення забезпечити організацію освітньої діяльності у закладах освіти області з використанням технологій дистанційного навчання. 

Також необхідно вжити заходів щодо широкого інформування батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей освітньої діяльності закладів освіти, розмістивши інформацію на офіційних сайтах районних військових адміністрацій, територіальних органів управління освітою та закладів освіти області.
 
Начальник Одеської ОВА своїм розпорядженням, дав доручення  Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання вимог цього розпорядження.

Фактично, школи та інші навчальні заклади переходять до онлайн-навчання по всій Україні після ракетних обстрілів 10 жовтня.

У нашому відео — перші підсумки сьогоднішнього ракетного удару станом на 12 годину.

Відео — перший огляд масованого ракетного обстрілу України.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Саратском районе рассказали сколько детей оздоровят в 2019 году

Observan

На прилавках магазинов Одесской области может появиться энергетик с опасным веществом

Observan

Детские сады Арциза: новый тупик из-за прохождения медосмотров?!

Observan