Бардак

Великобританія надає нову допомогу, в тому числі зенітними установками

Великобританія в ході конференції союзників формату Рамштайн оголосила про новий пакет військової допомоги України на 100 млн фунтів. Серед іншого, ЗСУ отримають стаціонарні зенітні комплекси Terrahawk Paladin. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

В пакет озброєння надійде обладнання для розмінування, укріплення для захисту критичної інфраструктури. Пакет підтримки буде надано за кошти Міжнародного фонду для України. Зазначається, що Великобританія та Данія запустили Міжнародний фонд для України у 2022 році й відтоді 5 інших країн робили свої внески.

"Цієї зими Росія намагатиметься підірвати моральний дух українського народу та розділити міжнародну спільноту, але в обох випадках Путін недооцінює силу та стійкість своєї опозиції. Якщо ми будемо триматися разом і продовжуватимемо курс, тоді Росія продовжить програвати, Україна переможе, а правила, важливі для глобальної безпеки, залишаться в силі", — заявив командувач британської армії адмірал сер Тоні Радакін.

Зенітні артилерійські установки Terrahawk Paladin, які серед іншого передає Великобританія, призначено для захисту обʼєктів критичної інфраструктури. Вона може уражати безпілотники. Її особливість полягає у повній автономності. Зенітка має датчики та система для самостійного виявлення, наведення та ураження цілей на невеликій дальності. Для ураження цілей Paladin має 30-мм автоматичну гармату Mk.44 Bushmaster II. Також є можливість поміняти гармату на 40-мм.

Робота стаціонарної зенітної установки здійснюється завдяки генератору. Також можливе дистанційне керування комплексом оператором. Для виявлення цілей є радіолокаційна щогла з круговим оглядом. Також є оптична система пошуку з денним та нічним каналами, щоб працювати за будь-якої погоди.

Відомо, що Terrahawk Paladin також використовується на кораблях.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На південному фронті росіян притисли до Херсону (ВІДЕО)

Observan

Болградский УВК стал лучшей школой района

Observan

В районе Петровского началось разминирование — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan