Бардак

Великобританія починає процес передачі Україні винищувачів F-16

Британія влітку 2023 року розпочне підготовку українських пілотів на літаках, які стоять на озброєнні країн НАТО. Про це йдеться у пресрелізі уряду Британії. 

В день візиту президента України Володимир Зеленського до Лондона 15 травня, Велика Британії оголосила про новий пакет військової допомоги та програму з навчання українських пілотів.

“Цього літа ми розпочнемо початковий етап навчання українських пілотів, які отримають  базову підготовку. Це дозволить адаптувати програму, яку використовують британські пілоти, щоб надати українцям навички пілотування, щоб вони могли використовувати інший тип літака. Це навчання підтримує зусилля Великої Британії щодо співпраці з іншими країнами щодо постачання літаків F16 – винищувачів, які хоче отримати Україна”, – йдеться у заяві уряду Британії.

Фактично це означає, що процес передачі Україні винищувачів F-16 вже вирішено на політичному рівні загалом, і саме Великобританія починає перший підготовчий етап у вигляді підготовки пілотів. А більш конкретна інформація про кількість літаків та від яких країн вони надійдуть до України, скоріш за все, буде оприлюднена пізніше.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кабмин «режет» штат РГА и утвердил типовые структуры местных администраций

Observan

Глава Арцизской РГА уходит в отставку

Observan

В Болграде установили Всеукраинский рекорд

Observan