Бардак

Відступ та утилізація російського флоту (ВІДЕО)

Станом на 6 лютого за інформацією ВМС України майже весь російський чорноморський флот відступив у свої бази Севастополь та Новоросійськ. У Чорному морі на патрулюванні залишився всього один корабель — і це не ракетоносець.

Таким чином, на даний момент флот росії не може загрожувати Одесі ракетними обстрілами. Але такий тотальний відступ може означати перегрупування сил перед майбутнім комбінованим зі стратегічною авіацією ударом по Україні і Одесі зокрема.

Також за повідомленням оперативного командування "Південь" ЗСУ минулої доби у гирлі Дніпра було знищено два російських катери з диверсійно-розвідувальними групами. Це свідчить про напруженість бойових дій за контроль над дельтою і гирлом Дніпра під Херсоном, але невеликими силами з обох сторін.

І третя добра новина про флот росії — це рішення російського керівництва списати і відправити на утилізацію підводний човен "Дмитрий Донской" проекту 941 — найбільший у світі та колись наймогутніший у світі підводний стратегічний ракетоносець.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Воспитанники Измаильской ДЮСШ получили первенство на Всеукраинском турнире по вольной борьбе

Observan

В Украине построят крупнейшую ветряную электростанцию

Observan

Вертольоти та снаряди: нова допомога Україні від Великобританії

Observan