Бардак

У Білгороді-Дністровському відкрили меморіальну дошку на честь загиблого на війні земляка

Сьогодні відкрили меморіальну дошку на честь світлої пам’яті мешканця Білгород-Дністровського, сержанта 10-го окремого прикордонного загону оперативного реагування Марюхна Данила Володимировича. Пам’ятний знак встановлено на території школи, де він навчався.

Про це повідомив мер Білгород-Дністровського Віталій Граждан.

Данило, з честю та гідністю виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок, стояв до останнього, оберігаючи свою Батьківщину, свою рідну землю, суверенітет та цілісність України. За сміливість та героїзм Данила Марюхна нагороджено орденом “За Мужність” третього ступеня (посмертно).

«Пам’ять про кожного захисника України, про кожного Героя, який загинув, захищаючи Батьківщину, назавжди залишиться у серцях мешканців Білгорода-Дністровського. Ми повинні пам’ятати про них для наступних поколінь і робити все можливе, щоб прискорити нашу Перемогу. Схиляємо голови та поділяємо горе сім’ї. Світла пам’ять Герою та безмежна подяка його батькам, які виховали справжнього патріота та вірного сина України», – написав Віталій Граждан.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Бойові дії 18 жовтня

Observan

Измаильский район: в июле подорожает проезд в пригородных автобусах

Observan

В Арцизской громаде всех зовут на субботник

Observan