Бардак

У Чорному морі продовжують перебувати російські ракетоносці

Станом на 1 лютого, за повідомленням ВМС України, у Чорному морі перебувають 13 російських кораблів у складі оперативного з'єднання. Серед них три ракетоносці — два надводних кораблі та один підводний човен, які потенційно загрожують Одесі залпом до 20 крилатих ракет "Калібр".

Вранці 1 лютого також повідомлялося, що у морі перебували відразу 4 ракетоносці з загальним залпом у 24 ракети. Однак за підсумковою інформацією ми можемо зробити висновок, що відбулася ротація — один підводний човен був замінений іншим, і на декілька годин дійсно у морі було 4 носії крилатих ракет, та згодом їх знову залишилося три.

Наявність зараз ракетних кораблів в морі — це не реальна загроза удару по Одеській області, наприклад, а просто морально-психологічний тиск і не більше. Можна припустити, що російські кораблі досить часто виходять в море з порожніми пусковими установками через дефіцит ракет "Калібр", яких залишилося лише 9% від початкової довоєнної кількості.

У відео — аналіз оперативної ситуації за другу половину січня.

У відео — аналіз діяльності чорноморського флоту росії у останні дні січня 2023 р.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Лиманском районе Одесской области выращивают заморский деликатес

Observan

«АвтоЗАЗ» уходит с молотка за долги

Observan

Полицейские составили более 1400 админпротоколов за нарушение правил карантина

Observan