Бардак

У Німеччини розглядають можливість передачі Україні своїх далекобійних ракет

Родеріх Кізеветтер, представник Християнсько-демократичного союзу (ХДС) та опозиції уряду Шольца, висловив свою підтримку постачанню українським збройним силам німецьких крилатих ракет Taurus.

В інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND), Кізеветтер заявив, що партнери України повинні надати їй усі можливі засоби для боротьби з погрозами та дотримуватися міжнародного права.

Він зазначив, що крилаті ракети Taurus із їхньою дальністю до 500 кілометрів можуть бути важливим внеском з боку Німеччини. Ці ракети можуть застосовуватися проти різноманітних укріплень і мають статус "протибункерних" боєприпасів.

Політик підкреслив, що не повинно бути обмежень і що ці ракети дозволять Україні завдавати ударів на значній відстані за лінією фронту російською військовою інфраструктурою.

Кізеветтер зазначив, що Німеччина має обмежену кількість ракет Taurus, але використання їх Україною принесе значні переваги та якісне покращення.

Він також підкреслив, що ці ракети мають досвід застосування в Бундесвері, але більшість із них досі не використовувалися і краще використовувати їх в Україні, ніж зберігати в Німеччині.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болградском районе журналистов пригласили стать участниками рейдов по проверке соблюдения требований карантина

Observan

COVID-19 обнаружен за сутки у 197 жителей Одесской области

Observan

В Болграде начали обратный отсчет времени, оставшегося до 200-летия

Observan