Бардак

У пасажирського потяга між Одесою та Києвом змінили графік (ВІДЕО)

Від початку війни між Одесою та Києвом залишився курсувати лише один пасажирський потяг — фірмовий №105/106 "Чорноморець". Інші потяги ("повільний" №148, "Інтерсіті" та "Київ — Одеса — Ізмаїл" були скасовані.

Також з липня, або навіть ще раніше у потяга "Чорноморець" було збільшено час у дорозі з приблизно 9 годин до 11 годин — скоріш за все, через обмеження швидкості та можливі зміни маршруту з питань безпеки. Зупинки потяг робить лише на станціях Вінниця, Вапнярка та Подільск. 

У зміненому розкладі з 17 серпня додаються ще 5 зупинок — на станціях Козятин, Жмеринка, Крижопіль, Кодима, Роздільна. Тут не вистачає ще зупинки на станції Рудниця — для забезпечення пересадки на вузькоколійний потяг до Гайворону.

Також у склад даного потяга вперше за багато років додано плацкартні вагони.

Вартість проїзду залишається без змін. Це зараз, як базова вартість (може змінюватися на декілька гривень в залежності від дня тижня) — 385 грн. у плацкарті, 712 грн. в купе та 1734 грн. у вагоні СВ.

На нашому відео — аналіз роботи залізниці в Україні під час війни.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Введение избирателя в заблуждение: Порошенко обвинили в нарушении закона

Observan

Одесская область: за ремонт дороги на границе с Молдовой заплатят 226 млн

Observan

В Болградском районе диабетики могут остаться без жизненно важного инсулина

Observan