Бардак

У Польщі ремонтуть українську військову техніку

В Польщі на одному із заводів розпочали ремонт пошкодженої української артилерії та бронетехніки, повідомляє The Wall Streat Journal.

Працювати у цеху або відвідувати його можуть лише громадяни Польщі. При цьому за роботою заводу стежать офіцери Агентства внутрішньої безпеки, які мають запобігти можливим диверсіям. Місце розташування фабрики також не розголошується.

На ремонт озброєння в середньому потрібно до двох місяців. Окрім безпосередньо роботи з технікою, польські спеціалісти контактують з техніками в Україні, навчаючи їх –« ремонтувати все»: від танків до ракет.

У польських майстернях зокрема ремонтують самохідні артилерійські установки (САУ) Krab польського виробництва, раніше надані Україні..

У виданні зазначають, що у майбутньому Польща ймовірно відіграватиме ключову роль у ремонті та утриманні танків Leopard та Abrams, які невдовзі нададуть Україні міжнародні партнери.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Закарпатье туристов накрыла лавина

Observan

В Арцизе тушили масштабный пожар в экосистеме (видео)

Observan

В Болграде собирают экспонаты для будущего музея

Observan