Бардак

У Румунії визнали факт падіння російських дронів

Міністр оборони Румунії вперше визнав, що біля берегів Дунаю з румунського боку неподалік від Ізмаїлу знайшли фрагменти, схожі на уламки безпілотника. Це могли бути як уламки дрону після удару в ніч на 4 вересня, так і уламки після ударів в ніч на 6 вересня.

Міністр оборони Анджел Тилвар підтвердив в ексклюзивному коментарі журналістам румунського видання Antena 3 CNN, що фахівці знайшли уламки, схожі на залишки дрона, біля села Плауру на території жудця Тулча – навпроти українського Ізмаїла. Населені пункти розділяє лише русло Дунаю.

Спочатку офіційний Бухарест категорично заперечив падіння на румунській території російських "Шахедів", якими атакували українські порти на Дунаї.

"Ми обстежили дуже велику територію, включно з тією, про яку говорили публічно, і можу підтвердити, що у цьому районі знайшли фрагменти, що можуть бути уламками дрона", – сказав Анджел Тилвар. За його словами, знайдені фрагменти не становлять загрози. 

"Ми бачимо, що за досить короткий час сталася серія російських атак проти української портової інфраструктури і складів, і, думаю, нам важливо посилити заходи пильності. У нас буде більше пунктів спостереження, більше патрулів", – додав міністр, зазначивши, що їде спілкуватися з владою містечок, найближчих до кордону з Україною.

У відео — загальний аналіз подій повітряного удару минулої ночі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болграде отметили День Святого Николая

Observan

В Одессе зацвела аллея сакур (фото)

Observan

Украина подписала соглашение о безвизе с еще одним государством

Observan