Бардак

У травні почне працювати сервісний центр для наданих Україні танків Leopard

Сервісний центр із обслуговування та ремонту танків Leopard 2, які отримує Україна, запрацює в Польщі вже у травні. Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, передає PAP.

Центр буде створено на заводі Bumar-Łabędy в місті Ґлівіце. Як зазначив Блащак, вибір цього підприємства обумовлений тим, що протягом 20 років воно займається обслуговуванням і ремонтом, а також модернізацією танків Leopard 2А4 до версії 2PL. 

Україна ж найближчим часом матиме два батальйони танків Leopard 2 у версіях 2А4 і 2А6, це не менше 60 машин, а також значно більшу кількість танків Leopard 1.

Також міністр нагадав, що у Ґлівіце ремонтують і модернізують польські танки сімейства Т-72, які, за словами української сторони, добре працюють.

Нагадаємо, про створення в Польщі центру обслуговування танків Leopard 2, поставлених в Україну, було домовлено на полях засідання у форматі "Рамштайн". Тоді міністр оборони України Олексій Резніков зазначав, що це сприятиме зміцненню можливостей українських захисників.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Майская трагедия: одесситы возлагают цветы на Куликовом поле (фоторепортаж)

Observan

II тур: в двух избирательных округах Одессы не будет представителей действующего президента

Observan

Бойові дії 20 березня

Observan