Бардак

Україна може отримати бойові машини «Страйкер»

За словами представника міністерства оборони США, бронемашини "Страйкер" можуть стати частиною наступного траншу військової допомоги. Адміністрація президента США може оголосити про черговий пакет уже наприкінці наступного тижня, приблизно під час наступної зустрічі Контактної групи з питань оборони України в Німеччині (так званий формат “Рамштайн”).

Ці бронетранспортери, таким чином, додадуть до стандартних американських гусеничних бронетранспортерів "М113", важких гусеничних БМП "Бредлі" та різноманітних колісних бронемашин.

"Страйкер" – сімейство колісних бойових броньованих машин, розроблене і виготовлене американською компанією General Dynamics Land Systems. У базовому варіанті бронетранспортери Stryker надійшли на озброєння американської армії у 2003 році, така конфігурації дозволяє перевозити до дванадцяти осіб, включаючи трьох членів екіпажу. Бронемашини у такому варіанті зазвичай озброєні крупнокаліберним кулеметом 12,7-мм M2 Browning або 40-мм автоматичним гранатометом Mk19.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Моряки из Китая составляют конкуренцию украинским морякам

Observan

Лихач лишил жизни себя и отправил пассажиров в реанимацию

Observan

Килийский район: в колодце обнаружили труп пенсионера

Observan