Бардак

Україна може отримати винищувачі F-16 від союзників США

ГОЛОВНА

 

НОВИНИ

F-16Shutterstock

СПЕЦТЕМА

 ПОВНОМАСШТАБНА ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

США НЕОФІЦІЙНО ДАЛИ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО СОЮЗНИКАМ НА ПОСТАЧАННЯ ВИНИЩУВАЧІВ F-16 УКРАЇНІ – CNN 

02.02.2023 14:16

Водночас багато офіційних осіб у Сполучених Штатах кажуть, що власні літаки держава передавати не планує

Україна може отримати винищувачі F-16 не від Сполучених Штатів, а від союзників. Позаяк США неофіційно дали зелене світло на такий крок міжнародним партнерам. Про це йдеться у статті CNN. 

За даними джерел видання CNN, США заявили союзникам, що не будуть проти того, щоб інші держави надсилали Україні свої запаси винищувачів F-16.

Водночас багато офіційних осіб у Сполучених Штатах кажуть, що власні літаки держава передавати не планує. Мовляв, це буде надто дорого та складно. Натомість краще нині вкладатися у забезпечення нашого війська артилерією, ракетами та системами ППО.

Європейські союзники теж поки схоже – не готові передавати відповідні винищувачі нашій державі через побоювання ескалації війни. Однак рішення США може відіграти ключову роль – так, як це було з танками "Леопард". 

Раніше, 30 січня президент США Джо Байден відповів на запитання журналістів чи передадуть США військові літаки, отримання яких Київ так прагне, президент Джо Байден відповів: "Ні".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Молдове болгары и гагаузы объединяются в единую политическую силу

Observan

В Болграде чествовали Николаев

Observan

Град, ливень и шквалы: в Одесской области объявили штормовое предупреждение

Observan