Бардак

Україна надасть допомогу Туреччині

В своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський також повідомив, що Україна запропонувала Туреччині допомогу у проведенні рятувальної операції.

"Україна негайно відгукнулася і запропонувала Туреччині підтримку у проведенні відповідної рятувальної операції", — сказав він.

Кулеба також розповів, що МЗС отримало понад 20 звернень від громадян України, які не можуть зв'язатися зі своїми близькими, що перебувають в Туреччині. Інформація про наявність українців серед жертв землетрусу наразі не надходила.

Нагадаємо, руйнівний землетрус у Туреччині стався 6 лютого поблизу міста Газіантеп. Землетрус магнітудою 7,8 став найпотужнішим у Туреччині за останні понад 80 років, також він зачепив Сирію. Поштовхи були відчутні навіть на Кіпрі, в Єгипті та Лівані.

Внаслідок сейсмічного явища кількість підтвержених загиблих станом на ранок 7 лютого зросла до понад 4000 людей, кількість поранених — до 18 тисяч.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Раздельнянском районе ищут двух сбежавших детдомовцев

Observan

Урожай-2020: подведены окончательные итоги сельскохозяйственного года

Observan

В Одессе обокрали известного украинского хореографа Влада Яму

Observan