Бардак

Україна отримає американські та німецькі далекобійні ракети

Про постачання ракет від США та Німеччини Кулеба сказав в інтерв'ю Reuters, опублікованому 10 серпня. 

За словами глави МЗС, Вашингтон і Берлін ще сумніваються, чи передавати Україні цю далекобійну зброю, проте він упевнений, що рішення зрештою буде позитивним. "Вони перебувають у процесі проведення власних розрахунків та аналізу. І ці варіанти… Я думаю, вони будуть розблоковані. Але це потребує більше часу", – додав Кулеба.

Раніше депутат парламенту керівної в Німеччині Соціал-демократичної партії Андреас Шварц закликав Берлін не тягнути з постачанням Україні далекобійних ракет Taurus. Він застеріг владу країни від втрати часу у цьому питанні. Шварц заявив, що таке озброєння Силам оборони дуже потрібне для того, щоб підтримати контрнаступ на фронті та звільнення захоплених росіянами населених пунктів.

Однак Німеччина поки що не наважується передати Україні Taurus, дальність яких 500 км, побоюючись, що Сили оборони можуть застосувати їх для ударів по території країни-агресора Росії.

В липні видання The New York Times повідомило, що у Білому домі продовжуються "тихі дебати" щодо того, чи передавати їх Україні. Ця тема набула нової актуальності після того, як Франція на Вільнюському саміті НАТО оголосила про передачу свого аналога британських Storm Shadow – ракет SCALP. Адміністрація президента США Джо Байдена поки що не наважується на такий крок.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Измаильские ученые разработают стратегию развития Криничного Болградского района

Observan

В парках Белгорода-Днестровского продолжаются работы

Observan

Украинцам вернули пеню за «коммуналку»: сколько заплатят должники

Observan