Бардак

Україна отримає всі танки радянського типу, які залишилися (ВІДЕО)

Детальніше про головні тенденції передачі Україні важкої бронетехніки — у відео з участю головного редактора "Одеського Кур'єру".

На початку листопада 2022 року США, Нідерланди та уряд Чехії заявили про домовленість на модернізацію 90 одиниць Т-72 для українського війська на потужностях чеської Excalibur Army у рамках одного з пакетів військової допомоги. Через місяць, у грудні 2022 року стало відомо, що “неназвана африканська країна” пожертвувала для ЗСУ свої 30 танків Т-72. Таким чином і з'явилася названа вище кількість у 120 модернізованих танків Т-72, які мають бути поставлені Україні протягом 2023 року.

Excalibur Army заявляє, що на модернізацію одного танка в середньому йде 66 робочих днів. Постачання модернізованих ОБТ відбуватиметься з темпом 1 машина раз на 4 дні, тому постачання всіх 120 Т-72 здійснюватиметься планомірно протягом 2023 року.

Модернізовані танки отримають потужнішу силову установку. Машини також будуть оснащені оновленими системами зв’язку, тепловізорами та динамічним захистом.

Видання звертає увагу на те, що це будуть останні “вільні” танки радянського виробництва, які можна було б поставити для ЗСУ. Якщо у когось ще й є Т-72, то такі машини можна хіба що виміняти за “кільцевим обміном” від Берліна на Leopard 2, і тут логічніше одразу дати Україні ці “Леопарди”.

Таким чином, щоб посилитись для нового контрнаступу проти окупантів, Збройним Силам України потрібні додаткові танки. Оскільки запас “вільних” радянських машин вичерпаний, немає іншої альтернативи, ніж надати саме західні ОБТ типів Abrams і Leopard 2.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Испания направила в Черное море «стелс»-фрегат и патрульный катер

Observan

Одесская область готова к восстановлению систем орошения

Observan

В Белгород-Днестровском районе мужчина ответит за скандал и разбитую машину старосты

Observan