Бардак

Україна отримала ще дві пускових установки ЗРК NASAMS від литви

Литва передала українським збройним силам ракетні пускові установки NASAMS. «Закуплені Литвою системи запуску ракет NASAMS будуть інтегровані в підрозділи української армії, тим самим доповнюючи та розширюючи оперативні можливості систем NASAMS, переданих Норвегією та США», – заявив міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас.

Про передачу двох пускових установок NASAMS Анушаускас оголосив місяць тому на засіданні у форматі Рамштайн.

Мобільний зенітний ракетний комплекс NASAMS (Norwegian Advanced Surface-to-Air Missile System) середньої дальності призначений для ураження повітряних цілей на малих та середніх висотах у будь-яких погодних умовах. Комплекс розроблений норвезькою фірмою Norwegian Kongsberg companies спільно з американською фірмою Raytheon Company System.

Міноборони Литви повідомило, що поряд із пусковими установками NASAMS країна також передала Україні транспортні засоби, необхідні екіпажам NASAMS. Загальна вартість військової допомоги Литви в Україні становить близько 500 млн євро.

Крім того, Міністерство оборони Норвегії додатково передало допоміжне обладнання для систем запуску ракет NASAMS та центрів управління вогнем.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Раде поставили на голосование предложение «включить мозги»

Observan

В Новосельском лицее Ренийского района отремонтировали крышу и спортзал

Observan

Артилерійські боєприпаси з Південної Кореї через США нададуть Україні

Observan