Бардак

Україна отримала ще одну партію французьких колісних танків

Збройні сили України отримали чергову партію французьких бронемашин AMX-10RC у кількості 40 одиниць. Це бронемашини розвідки, озброєні потужною гарматою, але захищені лише легкою бронею.

AMX-10RC прийняли на озброєння французської армії у 1981 році. Основним бойовим озброєнням машини є 105-мм гармата F2 BK MECA L/47, доповнена універсальним 7,62-мм кулеметом або 12,7-мм великокаліберним кулеметом. Машина може розганятися до 85 км/год на асфальтованій поверхні. Але броня захищає AMX-10RC хіба що від куль та уламків; головна роль броньовика – розвідка та знищення ворожої бронетехніки із засад.

Україна вже використовувала AMX-10RC під час літнього контрнаступу, однак бронемашини виявилися занадто вразливими для фронту, п’ять одиниць було втрачено. Тому їх перемістили на другу лінію фронту. А в останні тижні з’явилася інформація, що бронемашини знову використовуються на полі бою.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сегодня ночью в Балтском районе во время движения загорелся автомобиль

Observan

Sea Breeze-2019: в Одессу стягиваются военные и техника НАТО (фоторепортаж)

Observan

В Болграді попрощалися с загиблим Героєм

Observan