Бардак

Україна вже отримала перші зенітно-ракетні комплекси Patriot

Завдяки Польщі в Україну прибули зенітно-ракетні Patriot і танки Leopard. Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. 

Після того, як у грудні стало відомо про передачу Україні першої батареї ЗРК Patriot від США, вже у січні другу таку батарею надасть зі своїх арсеналів Німеччина разом з пакетом іншої допомоги. 

Фактично ж, скоріш за все, Україна отримала ЗРК Patriot з числа тих, які ж на озброєнні Польщі. Сама ж Польща згодом отримає інші такі комплекси. 

"Тут я маю наголосити, що завдяки зусиллям Польщі батареї "Patriot" та перші танки "Leopard", серед іншого, досягли України; ми є не тільки основним пунктом передачі допомоги, а й одним із найбільших донорів.

Від початку війни ми передали Україні озброєнь на суму понад 2,2 мільярда євро, і в цю суму не входять витрати, які ми несемо на навчання українських солдатів, і останній пакет броньованих машин, до якого входить Leopard 2A4. танки", — заявив Маріуш Блащак.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Куяльник для фотосессий: как одесситы проводят первые теплые дни осени (фото)

Observan

За 2022 рік в Україні відремонтують та збудують майже 150 км залізниць

Observan

На въезде-выезде в Кубей так и остается призыв убивать (фотофакт)

Observan