Бардак

Україна закінчить війну перемогою після визволення Криму

Війна Росії проти України почалася з Криму і "має закінчитися Кримом" та звільненням півострова, заявив президент України Володимир Зеленський. “Ця війна Росії проти України та проти всієї вільної Європи почалася з Криму і має закінчитися Кримом – його визволенням”, – сказав Зеленський у своєму нічному зверненні.

“Сьогодні неможливо сказати, коли це станеться. Але ми постійно додаємо необхідні складові у формулу звільнення Криму”, – додав він.

“Крим – український, і ми його нікому не віддамо”, – сказав Зеленський.

Президент України також заявив, що російська окупація Криму є “загрозою” для всього континенту та глобальної стабільності. “Присутність російських окупантів у Криму є загрозою для всієї Європи та глобальної стабільності. Не буде стабільного та міцного світу в багатьох країнах на берегах Середземного моря доти, доки Росія зможе використовувати наш півострів як військову базу”, – сказав Зеленський.

Далі український президент нагадав про історичне значення півострова для українців, сказавши: “У нашій державі живуть народи, чиї національні культури та прагнення формувалися в Криму. Тому, коли ми працюємо над звільненням півострова, ми боремося за відновлення територіальної цілісності нашої держави та за повернення додому корінних народів України”.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Арциз приедут фотографы и фотохудожники из разных стран мира

Observan

Подсчет окончен: как голосовали жители Одесской области

Observan

Футболисты «Днестровца» из Белгорода-Днестровского победили

Observan