Бардак

Українців чекає не менше двох місяців відключень електрики

Зараз, 9 січня, в Одесі та Одеській області діють стабілізаційні відключення електроенергії за графіками.

За умови відсутності нових ракетних ударів та спричинених ними ушкоджень енергосистеми, відновлення буде тривати досить довго. А стабілізаційні відключення, відповідно, будуть тривати ще не менше двох місяців. "Це найкоротший термін, який потрібен, щоб відновити енергосистему до стану живої: такої, яка може нормально забезпечити споживачів електрикою. Але для того, щоб вона нормально працювала, ще рік, півтора", — розповів голова Центру дослідження енергетики Олександр Харченко.

​​9 січня станом на 11:00 споживання електроенергії в Україні зросло через зниження температури та збільшення споживання промисловістю та бізнесом з початком робочого тижня. 

У зв’язку з цим для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень. 

Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім цього, вночі росіяни обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни. 

Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС. 

"Укренерго", виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Мисс Аккерман 2022» в Белгороде-Днестровском расширяется

Observan

В Белгороде-Днестровском жители могут бесплатно заказать технику для вывоза мусора

Observan

Ограбил ребенка на детской площадке: в Аккермане рецидивист отправился за решетку

Observan