Бардак

Українські енергооб’єкти отримують захист

Обʼєкти енергетичної інфраструктури в Україні забезпечили трьома рівнями захисту. Вони вбережуть важливі об'єкти від ракет, дронів та їхніх уламків. Це допоможе зберегти світло та тепло в умовах повторного енерготерору окупантів взимку.

Про це повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Зазначається, що відповідне рішення ухвалив уряд України спільно Генеральним штабом ЗСУ.

Перший рівень захисту — спорудження габіонів (мішки з піском, скріплені металевими клітинами — ред.)та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет.

Другий рівень — це захист від дронів та шахедів. Йдеться про бетонні конструкції, які будують навколо основної мережі "Укренерго", починаючи з березня цього року. Під таким захистом вже знаходяться 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.

Третій рівень — це захист від ракет. Під захистом 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях.

Під час проєктування захисту енергооб'єктів використовували дані від Генштабу, настанови для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих світових фахівців. Тут працюємо спільно з "Укренерго" — вони формують завдання на проектування та будівництво", — повідомили в пресслужбі Держагентства відновлення.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Килийские борцы привезли чемпионские титулы из чемпионата Украины

Observan

В Ізмаїльському районі пенсіонерів віддають під суд за колабораціонізм

Observan

В Черноморске открыли мемориальную доску в честь инженера судоремонтного завода

Observan