Бардак

Українські пілоти вже навчаються на F-16

Високий представник ЄС та керівник дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель сподівається, що передача винищувачів F-16 в Україну розпочнеться найближчим часом.

"Навчання пілотів вже почалися, і я сподіваюся, що незабаром ми зможемо надати Україні цю зброю", – наголосив він, маючи на увазі винищувачі F-16.

Напередодні стало відомо, що на самміті країн "великої сімки" президент США фактично погодив передачу Україні F-16, назвавши це великим ризиком — ризиком для росіян.

У нашому відео короткий аналіз — як НАТО та інші союзники посилюють українську авіацію. Від перших планів передачі Україні літаків МіГ-29 ще у березні 2022 року до реальної передачі всіх польських та словацьких винищувачів МіГ-29 у березні — квітні 2023-го. Як від розмов про передачу Україні винищувачів F-16 союзники перейшли до справи і протягом травня 2023 року була створена авіаційна коаліція, яка з дозволу США надасть Україні першу партію в 40-50 F-16. Першими можуть бути від 12 до 18 винищувачів — повна ескадрилья, вже наприкінці літа чи на початку вересня. А далі буде більше.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тарутино: стало известно, кто из школьников представит Тарутинский район на областном конкурсе исследователей

Observan

Буря в стакане: в чем суть истории с возможностью отзыва лицензии «Укрзализныци» на пассажирские перевозки

Observan

Измаильский морской порт побил рекорд по грузопереработке

Observan