Бардак

«Укрзалізниця» здає в оренду приміщення на вокзалах

Оголошені онлайн-аукціони з оренди площ на 21 вокзалі «Укрзалізниці», повідомила сама компанія.

Орендарів шукають для 53 обʼєктів на 21 вокзалі та станції по всій країні: у столиці, Львові, Ужгороді, Трускавці, Кривому Розі, Дніпрі, Одесі та інших містах. Онлайн-аукціони відбудуться 22 вересня в системі «Прозорро.Продажі».

На першому етапі це переважно зони невеликої площі, призначені для вендингових апаратів, кавоматів, банкоматів і терміналів. У Києві в оренду пропонуються зони під п’ять банкоматів та кавʼярню.

Переможці електронних торгів матимуть право на укладення договору оренди терміном на два роки і 360 днів з правом пролонгації.

«Укрзалізниця продовжує процес прозорого перетворення вокзалів на комфортні простори: для цього вивчено досвід вокзалів та аеропортів Європи, залучено до консультацій локальний бізнес та архітекторів, у співпраці з Urban Experts визначено принципи зонування і перелік сервісів, що має бути обов’язковим для вокзалів», — зауважується у дописі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Проблем нет: в Минэкоэнерго озвучили данные по загрязнению воздуха в регионах

Observan

Рынок труда: в Одесской области стало больше легальных рабочих

Observan

Болградская библиотека призывает написать письма пленным украинским морякам

Observan