Бардак

За 2023 рік порти Одеської області експортували вже майже 1,8 мільйона тон вантажів

У 2023 році станом на 18 січня в рамках "Зернового коридору" морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 48 суден, які експортували 1,78 млн тонн агропродукції до країн Азії, Африки та Європи. Про це повідомила прес-служба Міністерства агрополітики та продовольства.

За першу половину січня середній тоннаж відправок української агропродукції на одному судні в рамках роботи "зернової ініціативи" перевищив попередні показники. Якщо восени ця цифра варіювалася від 22 до 30 тис. тонн, то в січні вона збільшилася до 36 тис. тонн. Попри це, кількість виходів суден із українських портів у січні зменшилася до 2,7 на добу, що набагато менше того, що може Україна і потребує світ. А також це найнижчий показник від початку функціонування зернового коридору”, — зазначили в міністерстві.

Найбільша кількість була зафіксована у вересні, тоді показник відправок коливався на рівні 5,9 суден за добу. Нинішня низька активність пояснюється поганими погодними умовами, але здебільшого затримками перевірок суден у Босфорі.

Загалом із початку роботи "зернової ініціативи" з України відбуло 659 суден із вантажем у 17,8 млн тонн. Із порту Чорноморськ було відправлено 274 суден із 6,9 млн тонн сільгосппродукції, Одеського порту — 205 суден з 4,8 млн тонн, порту Південний — 179 суден, на борту яких було 6 млн тонн.

За даними Мінагропроду, зокрема, пшениці відправлено з початку 2023 року 326 тис. тонн, кукурудзи — 1 млн тонн.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе стартовал капитальный ремонт перекрестка Прохоровской и Мясоедовской

Observan

На юге Одесской области самая низкая урожайность ранних зерновых

Observan

Поножовщина в Измаиле: 44-летняя женщина пыталась убить своего отчима

Observan