Бардак

Закоханв одесити здали кров

Напередодні у день всіх закоханих в Одесі пройшла незвичайна акція під назвою "Червоне то любов". 5 закоханих пар одеситів здали свою кров у відділенні переливання крові однієї з міських лікарень. Всі ці люди цікаві своїми історіями кохання. Одні разом у шлюбі вже 40 років, інші поки що зовсім недовго.

Для учасників акції провів фотосесію одеський фотограф та Почесний донор крові Борис Бухман. Також закохані донори отримали подарунки від арт-галереї «Двері» та художниці Елеонори Александрової, благодійного фонду «Добрий самарянин» та студії MySkin.

Волонтерський проєкт «Донор Одеса» за підтримки Департаменту охорони здоров'я Одеської міськради з перших днів повномасштабної війни допомагає в пошуку донорів крові для медзакладів міста. За цей час залучено понад 3500 донорів. Дізнатися про актуальні потреби в донорській крові та записатися на здачу крові у зручний для себе час можна на Телеграм-каналі «Донор Одеса».

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Болградской громаде проверили готовность школ

Observan

В Болградском районе старый Новый год отметили по народным традициям

Observan

Почти на полмиллиона гривен медоборудования получил Белгород-Днестровский

Observan