Бардак

Звільнили цілу низку топ-чиновників уряду та голів обласних адміністрацій

Вже кілька днів йшли чутки про можливе звільнення заступника голови офісу президента Кирила Тимошенка. Спочатку він їх спростовував, а 24 січня таки показав заяву про звільнення. Наразі Тимошенко залишається без посади, хоча чергові чутки прогнозують його призначення на пост голови однієї з обласних військових адміністрацій.

Окрім того, 24 січня Кабмін офіційно звільнив: 

Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, який пішов у відставку за власним бажанням внаслідок скандалу з публікаціями про ціни на харчове забезпечення військових; 

Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, який стверджує, що прийняв рішення звільнитися ще на початку року;

В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України;

Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України.

Також сьогодні Кабінет міністрів погодив звільнення п’яти голів обласних військових адміністрацій — Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської та Херсонської. 

Голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка звільняють за власним бажанням. Інші керівники ОВА — Олексій Кулеба, Олександр Старух, Дмитро Живицький та Ярослав Янушевич — звільняються «за угодою сторін».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесса: суд привлек к ответственности отца абьюзера

Observan

Ученица Белгород-Днестровской школы искусств стала первой в двух международных конкурсах

Observan

Коррупция в оборонке: подозреваемую отпустили под домашний арест — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan